برگزاری اولین جلسه سیاستگذاری ماراتن تولید محتوای دیجیتال ایران
برگزاری اولین جلسه سیاستگذاری ماراتن تولید محتوای دیجیتال ایران
۱۳۹۵-۰۱-۳۱
همکاری بین‌المللی شرکت آسمان برای حضور در بازار محتوای منطقه
همکاری بین‌المللی شرکت آسمان برای حضور در بازار محتوای منطقه
۱۳۹۵-۰۲-۱۲
مسعود جعفر جوزانی و آسمان فیلم می سازند

مسعود جعفر جوزانی کارگردان و فیلم‌ساز ایرانی با حضور در شرکت گسترش سامانه های هوشمند آسمان طی جلسه ای با اعضای  این شرکت، به بررسی همکاری طرفین برای تولید فیلم مشترک پرداختند.

مسعود جعفر جوزانی کارگردان فیلم‌های جاده‌های سرد، شیرسنگی و در چشم باد، با حضور در شرکت گسترش سامانه های هوشمند آسمان، در مورد راه‌های همکاری برای ساخت فیلمی مشترک با این شرکت، با امیرحسین اسدی مدیرعامل آسمان به گفتگو نشستند و بررسی نحوه همکاری در این زمینه را محور دیدار خود برگزیدند.

کارگردان سینمای ایران که پیش از این، فیلم «ايران برگر» را روی پرده سینماها داشت، سال گذشته به عنوان داور بخش اصلی پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم سارک سریلانکا انتخاب شد و در کنار داورانی از کشورهای منطقه، آثار بخش اصلی رقابتی فیلم‌های بلند سینمایی، کوتاه و مستند پانزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم (سارک) SAARC در سریلانکا را داوری و تندیس و جوایز این جشنواره را به برندگان اهدا کرد. این فعال حوزه سینما، قرار است در آینده‌ای نزدیک، همکاری خود را با آسمان آغاز کند. قابل ذکر است این شرکت در سال ۱۳۹۴ موفق به دریافت نمایندگی عرضه‌ی خدمات صوت و تصویر فراگیر سازمان صداوسیما شد و فعالیت‌ خود را در حوزه‌ی IPTV آغاز کرد. این شرکت نه تنها با سازمان صدا وسیما بلکه با همه سازمان‌ها و نهادهای ذینفع و پدیدآورندگان محتوا و خدمات در این حوزه نیز همکاری و تعامل گسترده‌ای دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *