آموزش مجازی
برگزاری کارگاه آشنایی با سیستم آموزش مجازی
۱۳۹۵-۰۷-۳۰
حضور آسمان در نمایشگاه جنبی اجلاس فناوری رسانه
حضور آسمان در نمایشگاه جنبی اجلاس فناوری رسانه
۱۳۹۵-۱۱-۰۶
محتوای دیجیتال

برترین محتواهای دیجیتال نخستین ماراتن تولید محتوای دیجیتال ایران که با هدف فرهنگ سازی در زمینه تولید محتوای دیجیتال علمی و کاربردی در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود، از حمایت مالی و معنوی شرکت گسترش سامانه های هوشمند آسمان بهره خواهند برد.


قابل ذکر است تولیدات برگزیده این ماراتن از سوی این فعال در حوزه تولید محتوا خریداری خواهد شد. شرکت گسترش سامانه های هوشمند آسمان به عنوان ارائه دهنده خدمات پخش زنده، ویدیو و صوت درخواستی و مجموعه ای از خدمات ارزش افزوده مانندبازی و سرگرمی، سلامت، تجارت الکترونیک و بانکداری و همچنین آموزش مجازی و سایر خدمات دیگر مبتنی بر پروتکل اینترنت، همواره از تولیدکننگان محتوای دیجیتال حمایت می کند و ارائه محتوای مناسب و جذاب به کاربران را همواره سرلوحه فعالیت های خود قرار داده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گسترش سامانه های هوشمند آسمان، شركت كنندگان در رقابتهاي توليد محتواي ديجيتال ايران در روزهای ۲۳ و ۲۴ اردیبهشت ماه بايد براي چالشهايي در ۶ موضوع محتوايي در فضاي ديجيتال، ايده‌هايي را پيشنهاد دهند. توانمندي در انجام كار گروهي، سابقه و تجربه كافي يا ارائه ايده‌هاي برجسته لازمه ورود به اولين ماراتن توليد محتواي ديجيتال ايران است و تنها تيم‌هايي مي‌توانند در اين رقابت فكري شركت كنند كه صلاحيت آنها ابتدا به تاييد كميته داوران برسد.

اين ايده‌ها مي‌توانند در محورهاي فايل‌هاي متني و نشريه الكترونيكي، پرتال و وب‌سايت، محتواي نرم‌افزارهاي تلفن همراه، پويانمايي، عكس، فيلم و صوت تلفن همراه، نرم‌افزارهاي چندرسانه‌اي، فايل‌هاي متني و عكس، ايده‌پردازي و سناريوي بازي‌هاي رايانه‌اي، بصري‌سازي داده‌ها و كاربري ui/ux ارائه شوند.

با اين وجود تيم‌هاي دانش‌آموزي كه توانمندي خود را در ايده‌پردازي نشان دهند نيز مي‌توانند در اين رقابت شركت كنند. اين ماراتن توسط دانشگاه صنعتي شريف تدارك يافته و در ۶ موضوع دين و فرهنگ، پزشكي و سلامت، كارآفريني و اقتصاد دانش بنيان، علوم فني و مهندسي، هنر و معماري، بانكداري پرداخت و فناوري‌ مالي، چالش‌هايي كه برخي از آنها برگرفته از مسائل واقعي مي‌باشند را پيش روي تيم‌هاي شركت كننده مي‌گذارد تا براي مقابله با آنها ايده‌هايي مناسب ارائه كنند.

مهلت ثبت نام براي شركت در اين رقابتها تا ۳۰ فروردين ماه ادامه دارد و تيم‌هاي اول تا سوم در هريك از موضوعات شش گانه از ۱۰ تا ۲ سكه بهار آزادي دريافت خواهند كرد. پس از آن تيمهاي برتر به مدت ۳ ماه فرصت دارند تا ايده‌هاي خود را به محصول كاربردي تبديل كرده و جوايز ويژه اولين ماراتن توليد محتواي ديجيتال ايران را از آن خود كنند. قابل ذکر است تیمهای برتر علاوه بر دریافت جوایز ویژه، از حمایت مالی و معنوی شرکت گسترش سامانه های هوشمند آسمان بهره خواهند برد و محتوای تولیدی آنها، از سوی شرکت آسمان خریداری خواهد شد. علاقمندان جهت كسب اطلاعات بيشتر درخصوص قوانين مسابقه و شركت در اين ماراتن مي‌توانند به وب‌سايت مسابقه به نشاني  www.sharifdc.ir مراجعه كنند.

برچسب ها

4 دیدگاه ها

  1. مينا گفت:

    بسيار حوزه جالبي را پوشش مي دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *