فراهم شدن بسته های لازم برای استفاده مردم از تلویزیون های تعاملی و اینترنتی

وی او دی VOD آی پی تی وی IPTV
vod به بیننده حق انتخاب می‌دهد
۱۳۹۵-۱۲-۲۲
عرضه پهپاد ارزان قیمت
عرضه پهپاد ارزان قیمت با قابلیت پخش زنده ویدئو
۱۳۹۶-۰۱-۲۹
تلویزیون های تعاملی و اینترنتی

بسته های لازم برای استفاده مردم از تلویزیون های تعاملی و اینترنتی در قم فراهم شده است.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما،مدیر کل ارتباطات و زیرساخت استان قم، امروز در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما، با اشاره به افزایش ظرفیت شبکه ارتباطی قم تا یک نیم برابر گفت: علاوه بر سرویس های قبلی از این پس مردم می توانند از سرویس های نوین تلویزیون های تعاملی و اینترنتی هم استفاده کنند.

آقای ترابیان تصریح کرد: بخش تجاری این سرویس ها نیز از امسال فعال خواهد شد و مردم می‌توانند با سرعت و کیفیت مناسب از آن بهره‌مند شوند .

مدیرکل ارتباطات و زیرساخت استان قم همچنین از آماده شدن زیرساخت‌های لازم ارتباطی برای فاز ۳ شبکه ملی اطلاعات در قم خبر داد و گفت: مردم می توانند با هزینه کمتر، از سرویس اینترنت داخلی بهره مند شوند.

آقای ترابیان از اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی در این شرکت هم سخن گفت و افزود: مراحل تولید اکثر بخش های فیبر نوری بومی شده است به گونه ای که هم اکنون در تمام مسیر تهران، قم،سلفچگان و اصفهان از ظرفیت بومی و به روز شده تا ۱۰ ده گیگابیت بر ثانیه استفاده می شود به ۱۰۰ گیگابیت بر ثانیه خواهد رسید.

مدیرکل ارتباطات و زیرساخت استان خاطرنشان کرد:قم هم اکنون از ۸۰۰ کیلومتر شبکه فیبر نوری برخوردار است و تا دو سال آینده نیازی به ایجاد شبکه جدید نیست.

وی افزود :قم از این جهت که مسیر ارتباط ترانزیت شمال- جنوب کشور است کیفیت ارتباطات در آن بسیار مناسب و بدون قطعی است و کیفیت  ارتباطات تا ۷۰ درصد افزایش یافته است.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *