درباره ما

گسترش سامانه های هوشمند آسمان ارائه دهنده سرویس های IPTV و OTT در ایران

 
شرکت گسترش سامانه های هوشمند آسمان بزرگترین اپراتور ارائه دهنده سرویس‌های IPTV و OTT در ایران است که موفق به همکاری و دریافت نمایندگی از سازمان صدا و سیما برای ارائه خدمات تلویزیون مبتنی بر پروتکل اینترنت (IPTV) شده است. این شرکت به‌منظور ارتقا سطح خدمات خود، همکاری با مشاورین بین‌المللی را در دستور کار قرار داده و خدمات خود را با رعایت استانداردهای جهانی، بر بستر پلتفرم‌های مختلف ارائه می‌نماید. ما در آگسترش سامانه های هوشمند آسمان به دنبال آن هستیم تا با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و نیز با بهره‌گیری از دانش و توانمندی متخصصان صنعت؛ با سازمان‌ها، پدیدآورندگان و تامین ‌کنندگان داخلی و بین‌المللی محتوا تعامل سازنده و مثبتی داشته باشیم و بستری را برای ارائه خدمات یکپارچه صوت، تصویر و محتوا فراهم سازیم.
 
 

چشم انداز

 
در گسترش سامانه های هوشمند آسمان به دنبال آن هستیم تا با ارائه محتوای فاخر، کاربر پسند و به روز و با استفاده از برترین تکنولوژی‌ها و بسترهای مخابراتی و تکیه بر نیروی انسانی متمایز، به برترین و بزرگترین اپراتور ارائه دهنده خدمات IPTV و OTT تبدیل شده و رهبری بازار در منطقه را بدست آوردیم.
 

ماموریت

 
ما با تجمیع و تسهیل راه کارها و خدمات حوزه محتوا به دنبال اغنا فرهنگی و محتوایی کاربران هستیم و در این راه با تکیه بر پشتکار و نوآوری نیروی انسانی خلاق و متخصص خود و نیز با ارائه طیف وسیعی از محصولات و خدمات، همواره به دنبال رشدی پایدار و رهبری بازار خواهیم بود.

باور ها و ارزش های ما